Aquapark Blue Lagoon

Wiadomo nie od dziś, że dzieci najbardziej na świecie nie lubią nudy i chyba nie ma na świecie dziecka, które nie lubi pluskać się w wodzie. Dlatego Hotel Crystal Mountain zaprasza do królestwa wodnej zabawy pełnego atrakcji dla dzieci w różnym wieku. W wydzielonej strefie dla najmłodszych czekają brodziki, zjeżdżalnie, Żółta Łódź Podwodna i Rwąca Rzeka. Cieplutka woda w brodziku dostosowana do potrzeb najmłodszych z pewnością umili pluskanie w płytkiej wodzie. Aquapark Blue Lagoon, to także przestronna szatna z indywidualnymi szafkami, w których można zostawić odzież i rzeczy osobiste.

Game Room

Crystal Mountain zapewnia rozrywkę dzieciom w każdym wieku. W świecie nieograniczonej wyobraźni, kosmicznych przygód i sportowych emocji, budzi się w dziecku kreatywność, głód wiedzy i zdolności twórcze, zapewniając przy tym doskonałą zabawę. Wszystko to dzięki sali multimedialnej z dostępem do konsol XBOX oraz PS5 z szerokim wyborem gier. Strefa ta jest dostępna przez całą dobę, a korzystanie z niej całkowicie bezpłatne.

Kids Club

Z myślą o najmłodszych został stworzony kolorowy świat na powierzchni aż 327m2, w którym dzieci mogą oddać się szaleństwu zabawy. Niezależnie od aury za oknem w Małpim Gaju zawsze panuje wyśmienita atmosfera, bo to idealne miejsce do zabawy i rozrywki dla dzieci oraz relaksu i wypoczynku dla dorosłych. Crystal Mountain gwarantuje maluchom moc wrażeń i atrakcji. Zabawki i atrakcje pozostają do Państwa dyspozycji, a korzystanie z tej strefy jest bezpłatne. Kids Club czynny jest od 7.00 do 23.00.

Animacje

W wybranych pakietach pobytowych na ferie zimowe i wakacje, długie weekendy, terminy okolicznościowe takie jak Dzień Dziecka czy Mikołajki hotel oferuje zajęcia z animatorem dla różnych grup wiekowych i o różnej tematyce. Profesjonalni animatorzy, z którymi współpracuje Crystal Mountain, potrafią rozchmurzyć małego marudę, opanować nerwusa i zaspokoić ciekawość małej mądrali. Dostosowują gry i zabawy do wieku dzieci oraz liczebności grupy, tak aby nikt się nie nudził. Zadaniem animatora jest pobudzić ciekawość i zainspirować dzieci, po to aby Państwa pociechy zabrały ze sobą dobre wspomnienia z pobytu w Hotelu Crystal Mountain.

Gry planszowe

Gry planszowe, to nasza kolejna propozycja na doskonałą zabawę dla całych rodzin. Nasza propozycja, to najpopularniejsze gry dla dzieci w różnym wieku, wśród nich znaleźć można: Catan Junior, Dobble, Scrabble, Monopoly, Ego Family i wiele innych. Gry można wypożyczać bezpłatnie w recepcji (lista gier).

Dodatkowe wyposażenie

W trosce o Państwa wygodę, Hotel Crystal Mountain oferuje wanienki, łóżeczka z pościelą oraz podgrzewacze do butelek. W celu wypożyczenia dodatkowego wyposażenia na czas pobytu, należy wybrać odpowiednią opcję podczas dokonywania rezerwacji w systemie on line. Można również zgłosić zapotrzebowanie na któryś z tych elementów drogą mailową lub telefonicznie w dziale rezerwacji.