Dr Irena Eris

Kwintesencja dobrego smaku, doskonała jakość, skuteczność, bezpieczeństwo oraz innowacyjność. Tak w kilku słowach można opisać firmę, której ideą jest dążenie do doskonałości zarówno ciała jak i ducha.

Świat marki Dr Ireny Eris to nie tylko kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, która pozwoli Państwu zachować zdrowy wygląd i poczucie atrakcyjności na długie lata.

Hotel Crystal Mountain zapewni Państwu zrównoważony wypoczynek połączony z 5* luksusowymi zabiegami dającymi harmonię i możliwość oderwania się od problemów dnia codziennego.

Warto wiedzieć

GODZINY OTWARCIA

Salon jest czynny codziennie w godzinach 10.00 - 22.00.

REZERWACJA ZABIEGÓW

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo oraz na miejscu w recepcji salonu. Hotel zaleca rezerwację dogodnego terminu już na etapie składania rezerwacji.

E-mail: spa@crystal-mountain.pl / Tel. 00 48 33 44 34 875

WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI 

Mogą Państwo odwołać rezerwację zabiegu na 6 godzin przed planowanym terminem bezkosztowo. W przypadku anulowania rezerwacji w czasie krótszym niż 6 godzin zostaną Państwo obciążeni pełną kwotą za wybrany zabieg. 

ZASADY ZACHOWANIA W SALONIE DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Z uwagi na komfort Gości przebywających w salonie nastawionych na pełny relaks i wypoczynek, hotel prosi o wyłączenie dzwięku w telefonie, mówienie ściszonym głosem oraz niewprowadzanie dzieci na teren salonu.

ZABIEGI Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

W Salonie Dr Irena Eris Beauty Partner wszystkie zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane przez lekarza z 15-letnim doświadczeniem Dr Michała Zdanowicza. Zabiegi zawsze poprzedzone są konsultacją lekarską

CHAMPAGNE & TRUFFLE: ZABIEG REGENERUJĄCO - ROZŚWIETLAJĄCY Z MASAŻEM

Ekskluzywny zabieg pielęgnacyjny, dedykowany dla skóry wymagającej głębokiej regeneracji, odbudowy na poziomie komórkowym oraz ochrony anti-pollution. Zmysłowe aromaty towarzyszące podczas zabiegu dają uczucie relaksu i głębokiego odprężenia przenosząc w malownicze regiony Szampanii.

 • CHAMPAGNE & TRUFFLE: regenerująco - rozświetlający zabieg na ciało z masażem kosmetycznym 395 PLN - czas trwania 90 minut.
 • CHAMPAGNE & TRUFFLE: regenerująco - rozświetlający zabieg na ciało z masażem klasycznym 455 PLN - czas trwania 110 minut.
90 min. 395 zł

GENOMIX BODY: ALGOWA AKTYWACJA GENÓW – ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY Z MASAŻEM

Zastosowany w preparatach do zabiegu kompleks PROBODY-Intelli-GEN reguluje pracę ponad 20 genów odpowiedzialnych za wielopoziomową odnowę komórek skóry. Efektem jest wyraźnie ujędrnione i gładkie ciało.

 • GENOMIX BODY: algowa aktywacja genów - zabieg ujędrniający z masażem kosmetycznym 390 PLN - czas trwania 90 minut.
 • GENOMIX BODY: algowa aktywacja genów - zabieg ujędrniający z masażem klasycznym lub drenażem limfatycznym 450 PLN - czas trwania 110 minut.
90 min. 390 zł

FLOWER & SENSES: ZABIEG ANTI-AGE Z MASAŻEM

Zmysłowa profesjonalna pielęgnacja ciała oparta na skoncentrowanych ekstraktach olejowych z 7 specjalnie wyselekcjonowanych gatunków kwiatów. Zabieg zapewnia kompleksową odnowę skóry ciała i sensualny charakter pielęgnacji z wielokierunkowym działaniem anti age.

 • FLOWER & SENSE z masażem kosmetycznym 400 PLN - czas trwania 90 minut.
 • FLOWE&SENSE zabieg ujędrniająco - odżywczy z acerolą z masażem klasycznym lub drenażem 460 PLN - czas trwania 110 minut.
90 min. 400 zł

SEA & MINERALS: REWITALIZUJĄCO - UJĘDRNIAJĄCY ZABIEG NA CIAŁO Z MASAŻEM

Zabieg ujędrniający bazujący na składnikach aktywnych z głębi mórz i oceanów. Dedykowany dla skóry wymagającej intensywnego nawilżenia, rewitalizacji oraz detoksykacji.

 • SEA & MINERALS: rewitalizująco - ujędrniający zabieg na ciało z masażem kosmetycznym 380 PLN - czas trwania 90 minut.
 • SEA & MINERALS: rewitalizująco - ujędrniający zabieg na ciało z masażem klasycznym lub drenażem 440 PLN - czas trwania 110 minut.
90 min. 380 zł

PERFECT BUST 3: AKTYWNY ZABIEG MODELUJĄCO - LIFTINGUJĄCY NA BIUST I DEKOLT

Efekty zabiegu PERFECT BUST to lifting i ujędrnienie biustu i dekoltu, intensywne nawilżenie oraz wygładzenie i regeneracja skóry.

 • PERFECT BUST 3: jako dodatek do innego zabiegu 150 PLN
 • PERFECT BUST 3: jako samodzielny zabieg 230 PLN
30 min. 150 zł

PEELING CIAŁA Z ELEMENTAMI AROMATERAPII

Aromatyczny i odżywczy peeling całego ciała.

 • PEELING CIAŁA Z ELEMENTAMI AROMATERAPII: jako dodatek do innego zabiegu 110 PLN
 • PEELING CIAŁA Z ELEMENTAMI AROMATERAPII: jako samodzielny zabieg 180 PLN
30 min. 110 zł

SUCHE SZCZOTKOWANIE/PEELING CIAŁA (SZCZOTKA W CENIE ZABIEGU)

Szczotkowanie ciała na sucho jest zabiegiem, który swoją historią sięga starożytności. Jest ono na tyle skuteczne, że współczesny świat sięga z powodzeniem po mądrość wielu pokoleń kobiet. Jego korzenie można odnaleźć na Dalekim Wschodzie. Szczotkowanie na sucho było znane już w starożytnych Chinach. Jest także stosowane w hinduskiej Ajurwedzie. Osoby, które praktykują medycynę naturalną uważają, że poza właściwościami pielęgnacyjnymi przyczynia się do zniwelowania złogów energetycznych, które wpływają na jakość życia i samopoczucia. Zabiegi suchego szczotkowania pobudzają krążenie, redukują cellulit, ujędrniają skórę, a także oczyszczają organizm z toksyn.

20 min. 160 zł