Dr Irena Eris

Kwintesencja dobrego smaku, doskonała jakość, skuteczność, bezpieczeństwo oraz innowacyjność. Tak w kilku słowach można opisać firmę, której ideą jest dążenie do doskonałości zarówno ciała jak i ducha.

Świat marki Dr Ireny Eris to nie tylko kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, która pozwoli Państwu zachować zdrowy wygląd i poczucie atrakcyjności na długie lata.

Hotel Crystal Mountain zapewni Państwu zrównoważony wypoczynek połączony z 5* luksusowymi zabiegami dającymi harmonię i możliwość oderwania się od problemów dnia codziennego.

Warto wiedzieć

GODZINY OTWARCIA

Salon jest czynny codziennie w godzinach 10.00 - 22.00.

REZERWACJA ZABIEGÓW

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo oraz na miejscu w recepcji salonu. Hotel zaleca rezerwację dogodnego terminu już na etapie składania rezerwacji.

E-mail: spa@crystal-mountain.pl / Tel. 00 48 33 44 34 875

WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI 

Mogą Państwo odwołać rezerwację zabiegu na 6 godzin przed planowanym terminem bezkosztowo. W przypadku anulowania rezerwacji w czasie krótszym niż 6 godzin zostaną Państwo obciążeni pełną kwotą za wybrany zabieg. 

ZASADY ZACHOWANIA W SALONIE DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Z uwagi na komfort Gości przebywających w salonie nastawionych na pełny relaks i wypoczynek, hotel prosi o wyłączenie dzwięku w telefonie, mówienie ściszonym głosem oraz niewprowadzanie dzieci na teren salonu.

CHAMPAGNE & TRUFFLE: ZABIEG REGENERUJĄCO - ROZŚWIETLAJĄCY Z MASAŻEM

Ekskluzywny zabieg pielęgnacyjny, dedykowany dla skóry wymagającej głębokiej regeneracji, odbudowy na poziomie komórkowym oraz ochrony anti-pollution. Zmysłowe aromaty towarzyszące podczas zabiegu dają uczucie relaksu i głębokiego odprężenia przenosząc w malownicze regiony Szampanii.

 • CHAMPAGNE & TRUFFLE: regenerująco - rozświetlający zabieg na ciało z masażem kosmetycznym 375 PLN - czas trwania 90 minut.
 • CHAMPAGNE & TRUFFLE: regenerująco - rozświetlający zabieg na ciało z masażem klasycznym 435 PLN - czas trwania 110 minut.
90 min. 375 zł

GENOMIX BODY: ALGOWA AKTYWACJA GENÓW – ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY Z MASAŻEM

Zastosowany w preparatach do zabiegu kompleks PROBODY-Intelli-GEN reguluje pracę ponad 20 genów odpowiedzialnych za wielopoziomową odnowę komórek skóry. Efektem jest wyraźnie ujędrnione i gładkie ciało.

 • GENOMIX BODY: algowa aktywacja genów - zabieg ujędrniający z masażem kosmetycznym 370 PLN - czas trwania 90 minut.
 • GENOMIX BODY: algowa aktywacja genów - zabieg ujędrniający z masażem klasycznym lub drenażem limfatycznym 430 PLN - czas trwania 110 minut.
90 min. 370 zł

BARBADOS ENERGY: ZABIEG UJĘDRNIAJĄCO - ODŻYWCZY Z ACEROLĄ

Zabieg bazuję na ekstrakcie z aceroli, która aktywuje procesy odnowy skóry : stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, dzięki czemu poprawia jej elastyczność oraz wzmacnia naczynia krwionośne.

 • BARBADOS ENERGY: zabieg ujędrniająco - odżywczy z acerolą z masażem kosmetycznym 360 PLN - czas trwania 90 minut.
 • BARBADOS ENERGY: zabieg ujędrniająco - odżywczy z acerolą z masażem klasycznym lub drenażem 410 PLN - czas trwania 110 minut.
90 min. 360 zł

SEA & MINERALS: REWITALIZUJĄCO - UJĘDRNIAJĄCY ZABIEG NA CIAŁO Z MASAŻEM

Zabieg ujędrniający bazujący na składnikach aktywnych z głębi mórz i oceanów. Dedykowany dla skóry wymagającej intensywnego nawilżenia, rewitalizacji oraz detoksykacji.

 • SEA & MINERALS: rewitalizująco - ujędrniający zabieg na ciało z masażem kosmetycznym 360 PLN - czas trwania 90 minut.
 • SEA & MINERALS: rewitalizująco - ujędrniający zabieg na ciało z masażem klasycznym lub drenażem 420 PLN - czas trwania 110 minut.
90 min. 360 zł

CELLULIT EXPERT ADVANCE: MODELUJĄCY ZABIEG WYGŁADZAJĄCO - ANTYCELLULITOWY

Zastosowane w zabiegu innowacyjne składniki aktywują termogenezę oraz enzymatyczne spalanie tłuszczów, co powoduje redukcję grubości podskórnej tkanki tłuszczowej. Poprawiają kształt ciała, wyszczuplają, redukują cellulit, wygładzają oraz zwiększają jędrność skóry.

90 min. 290 zł

PERFECT BUST 3: AKTYWNY ZABIEG MODELUJĄCO - LIFTINGUJĄCY NA BIUST I DEKOLT

Efekty zabiegu PERFECT BUST to lifting i ujędrnienie biustu i dekoltu, intensywne nawilżenie oraz wygładzenie i regeneracja skóry.

 • PERFECT BUST 3: jako dodatek do innego zabiegu 140 PLN
 • PERFECT BUST 3: jako samodzielny zabieg 220 PLN
30 min. 140 zł

PEELING CIAŁA Z ELEMENTAMI AROMATERAPII

Aromatyczny i odżywczy peeling całego ciała.

 • PEELING CIAŁA Z ELEMENTAMI AROMATERAPII: jako dodatek do innego zabiegu 110 PLN
 • PEELING CIAŁA Z ELEMENTAMI AROMATERAPII: jako samodzielny zabieg 180 PLN
30 min. 110 zł