Dr Irena Eris

Kwintesencja dobrego smaku, doskonała jakość, skuteczność, bezpieczeństwo oraz innowacyjność. Tak w kilku słowach można opisać firmę, której ideą jest dążenie do doskonałości zarówno ciała jak i ducha.

Świat marki Dr Ireny Eris to nie tylko kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, która pozwoli Państwu zachować zdrowy wygląd i poczucie atrakcyjności na długie lata.

Hotel Crystal Mountain zapewni Państwu zrównoważony wypoczynek połączony z 5* luksusowymi zabiegami dającymi harmonię i możliwość oderwania się od problemów dnia codziennego.

Warto wiedzieć

GODZINY OTWARCIA

Salon jest czynny codziennie w godzinach 10.00 - 22.00.

REZERWACJA ZABIEGÓW

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo oraz na miejscu w recepcji salonu. Hotel zaleca rezerwację dogodnego terminu już na etapie składania rezerwacji.

E-mail: spa@crystal-mountain.pl / Tel. 00 48 33 44 34 875

WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI 

Mogą Państwo odwołać rezerwację zabiegu na 6 godzin przed planowanym terminem bezkosztowo. W przypadku anulowania rezerwacji w czasie krótszym niż 6 godzin zostaną Państwo obciążeni pełną kwotą za wybrany zabieg. 

ZASADY ZACHOWANIA W SALONIE DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Z uwagi na komfort Gości przebywających w salonie nastawionych na pełny relaks i wypoczynek, hotel prosi o wyłączenie dzwięku w telefonie, mówienie ściszonym głosem oraz niewprowadzanie dzieci na teren salonu.

ZABIEGI Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

W Salonie Dr Irena Eris Beauty Partner wszystkie zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane przez lekarza z 15-letnim doświadczeniem Dr Michała Zdanowicza. Zabiegi zawsze poprzedzone są konsultacją lekarską

HYDRO-OLEO ACTIVE: NAWILŻAJĄCY ZABIEG NA OKOLICE TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Innowacyjna technologia aktywnego wielopoziomowego nawilżania skóry. Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery, także dla cery wrażliwej. Składniki aktywne preparatów zastosowanych w zabiegu gwarantują utrzymanie równowagi hydrolipidowej oraz kompleksową pielęgnację.

90 min. 350 zł

CAPILAR INTENSE: REGENERUJĄCY ZABIEG NA TWARZ DLA SKÓR NACZYNIOWYCH

Zabieg wzmacniający i kojący naczynia krwionośne dla osób po radioterapii i leczeniu onkologicznym.

90 min. 365 zł

NARODZINY PIĘKNA: NAWILŻAJĄCO - DOTLENIAJĄCY ZABIEG NA TWARZ

Perfekcyjnie  łagodzi podrażnienia, zmniejszający tendencję do powstawania przebarwień i nierówności pigmentacji.

90 min. 300 zł

SEA & MINERALS: ZABIEG NA CIAŁO Z MASAŻEM KOSMETYCZNYM

Zabieg ujędrniający bazujący na składnikach aktywnych z głębi mórz i oceanów. Dedykowany dla skóry wymagającej intensywnego nawilżenia, rewitalizacji oraz detoksykacji.

Czas trwania zabiegu od 90 do 110 minut.

90 min. 380 zł

PEELING CIAŁA DLA KOBIET W CIĄŻY

Aromatyczny i odżywczy peeling całego ciała.

30 min. 180 zł