Dr Irena Eris

Kwintesencja dobrego smaku, doskonała jakość, skuteczność, bezpieczeństwo oraz innowacyjność. Tak w kilku słowach można opisać firmę, której ideą jest dążenie do doskonałości zarówno ciała jak i ducha.

Świat marki Dr Ireny Eris to nie tylko kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, która pozwoli Państwu zachować zdrowy wygląd i poczucie atrakcyjności na długie lata.

Hotel Crystal Mountain zapewni Państwu zrównoważony wypoczynek połączony z 5* luksusowymi zabiegami dającymi harmonię i możliwość oderwania się od problemów dnia codziennego.

Warto wiedzieć

GODZINY OTWARCIA

Salon jest czynny codziennie w godzinach 10.00 - 22.00.

REZERWACJA ZABIEGÓW

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo oraz na miejscu w recepcji salonu. Hotel zaleca rezerwację dogodnego terminu już na etapie składania rezerwacji.

E-mail: spa@crystal-mountain.pl / Tel. 00 48 33 44 34 875

WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI 

Mogą Państwo odwołać rezerwację zabiegu na 6 godzin przed planowanym terminem bezkosztowo. W przypadku anulowania rezerwacji w czasie krótszym niż 6 godzin zostaną Państwo obciążeni pełną kwotą za wybrany zabieg. 

ZASADY ZACHOWANIA W SALONIE DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Z uwagi na komfort Gości przebywających w salonie nastawionych na pełny relaks i wypoczynek, hotel prosi o wyłączenie dzwięku w telefonie, mówienie ściszonym głosem oraz niewprowadzanie dzieci na teren salonu.

ZABIEGI Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

W Salonie Dr Irena Eris Beauty Partner wszystkie zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane przez lekarza z 15-letnim doświadczeniem Dr Michała Zdanowicza. Zabiegi zawsze poprzedzone są konsultacją lekarską

MASAŻ FIRMOWY DR IRENA ERIS - MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

MASAŻ FIRMOWY Dr Irena Eris to połączenie technik masażu klasycznego, elementów drenażu limfatycznego i stymulacji punktów energetycznych. W naturalny sposób – usprawniając przepływ krwi i limfy – wzmacnia odżywienie i dotlenienie skóry. Eliminuje napięcie mięśni, zmniejsza obrzęki oraz działa pobudzająco jednocześnie łagodząc stres i napięcie. Ma także wpływ na nasze samopoczucie – nic tak nie odpręża i relaksuje jak właśnie masaż.

45 min. 190 zł

ARGAN BODY MASSAGE: MASAŻ KLASYCZNY CIAŁA Z CIEPŁYMI KOMPRESAMI

Zabieg z użyciem ciepłych kompresów oraz specjalnego kremu arganowego, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny ciepły olej.Głęboko relaksuje oraz dostarcza niezwykłych doznań.

50 min. 260 zł

DOTYK CIEPŁA: ZABIEG ODPRĘŻAJĄCO - RELAKSUJĄCY SZYI, RAMION I PLECÓW

Zabieg polega na rozluźnieniu masowanych mięśni za pomocą masażu specjalnym gorącym kompresem z elementami masażu klasycznego. Masaż przynosi ulgę i przywraca sprawność ruchową odcinka szyjnego kręgosłupa.

40 min. 200 zł

AROMA CANDLE SENSES: MASAŻ CIEPŁYMI ŚWIECAMI

Zabieg wykorzystuje dobroczynne ciepło świec do masażu. Magiczny rytuał z użyciem wosku, który po zapaleniu świecy zamienia się w ciepły aromatyczny olej nie tylko dodaje energii ale również wprowadza w stan głębokiego relaksu. Niepowtarzalny zapach świecy sprawia, że masaż staje się wyjątkowym przeżyciem.

50 min. 270 zł

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Wykonywanie masażu ciała ciepłymi kamieniami bazaltowymi, poprawia krążenie i mikrocyrkulację.

75 min. 270 zł

MASAŻ CAŁEGO CIAŁA

Aromatyczny masaż działa relaksująco, odprężająco, usuwa napięcia mięśni w najbardziej podatnych na stres miejscach, przywraca swobodę ruchu całemu ciału, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym i umysłowym.

50 min. 250 zł

MASAŻ CIAŁA Z ELEMENTAMI REGENERACJI

Masaż ciała wzbogacony o głęboką regenerację skóry poprzez wmasowanie odżywczej maski. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle.

50 min. 260 zł

MASAŻ CZĘŚCIOWY

Działa relaksująco, odprężająco, usuwa napięcia mięśni w najbardziej podatnych na stres miejscach, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych, przywraca giętkość i swobodę ruchu ciału, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym i umysłowym.

20 min. 180 zł

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Zalecany osobom mającym problemy krążeniowe nóg, odczuwającym bóle podudzia. Drenaż limfatyczny nóg, poprzez odpowiedni masaż usuwa zmęczenie i obrzęk nóg, ułatwia przemieszczanie się limfy, zapobiega powstawaniu zatorów.

60 min. 220 zł