Dr Irena Eris

Kwintesencja dobrego smaku, doskonała jakość, skuteczność, bezpieczeństwo oraz innowacyjność. Tak w kilku słowach można opisać firmę, której ideą jest dążenie do doskonałości zarówno ciała jak i ducha.

Świat marki Dr Ireny Eris to nie tylko kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, która pozwoli Państwu zachować zdrowy wygląd i poczucie atrakcyjności na długie lata.

Hotel Crystal Mountain zapewni Państwu zrównoważony wypoczynek połączony z 5* luksusowymi zabiegami dającymi harmonię i możliwość oderwania się od problemów dnia codziennego.

Warto wiedzieć

GODZINY OTWARCIA

Salon jest czynny codziennie w godzinach 10.00 - 22.00.

REZERWACJA ZABIEGÓW

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo oraz na miejscu w recepcji salonu. Hotel zaleca rezerwację dogodnego terminu już na etapie składania rezerwacji.

E-mail: spa@crystal-mountain.pl / Tel. 00 48 33 44 34 875

WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI 

Mogą Państwo odwołać rezerwację zabiegu na 6 godzin przed planowanym terminem bezkosztowo. W przypadku anulowania rezerwacji w czasie krótszym niż 6 godzin zostaną Państwo obciążeni pełną kwotą za wybrany zabieg. 

ZASADY ZACHOWANIA W SALONIE DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Z uwagi na komfort Gości przebywających w salonie nastawionych na pełny relaks i wypoczynek, hotel prosi o wyłączenie dzwięku w telefonie, mówienie ściszonym głosem oraz niewprowadzanie dzieci na teren salonu.

ZABIEGI Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

W Salonie Dr Irena Eris Beauty Partner wszystkie zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane przez lekarza z 15-letnim doświadczeniem Dr Michała Zdanowicza. Zabiegi zawsze poprzedzone są konsultacją lekarską

ARGAN BODY MASSAGE DLA DWOJGA

Zabieg z użyciem ciepłych kompresów oraz specjalnego kremu arganowego, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny ciepły olej.Głęboko relaksuje oraz dostarcza niezwykłych doznań.

50 min. 480 zł

CANDLE MASSAGE DLA DWOJGA

Zabieg wykorzystuje dobroczynne ciepło świec do masażu. Magiczny rytuał z użyciem wosku, który po zapaleniu świecy zamienia się w ciepły aromatyczny olej nie tylko dodaje energii ale również wprowadza w stan głębokiego relaksu. Niepowtarzalny zapach świecy sprawia, że masaż staje się wyjątkowym przeżyciem.

50 min. 500 zł

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI DLA DWOJGA

Masaż gorącymi kamieniami doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Wykonywanie masażu ciała ciepłymi kamieniami bazaltowymi, poprawia krążenie i mikrocyrkulację.

75 min. 500 zł

DOTYK CIEPŁA DLA DWOJGA

Zabieg polega na rozluźnieniu masowanych mięśni za pomocą masażu specjalnym gorącym kompresem z elementami masażu klasycznego. Masaż przynosi ulgę i przywraca sprawność ruchową odcinka szyjnego kręgosłupa.

40 min. 380 zł

ZABIEG CHAMPAGNE & TRUFFLE Z MASAŻEM KLASYCZNYM DLA DWOJGA

Ekskluzywny zabieg pielęgnacyjny, dedykowany dla skóry wymagającej głębokiej regeneracji, odbudowy na poziomie komórkowym oraz ochrony anti-pollution. Zmysłowe aromaty towarzyszące podczas zabiegu dają uczucie relaksu i głębokiego odprężenia przenosząc w malownicze regiony Szampanii.

110 min. 870 zł

ZABIEG FLOWER & SENSES Z MASAŻEM KLASYCZNYM DLA DWOJGA

Zmysłowa profesjonalna pielęgnacja ciała oparta na skoncentrowanych ekstraktach olejowych z 7 specjalnie wyselekcjonowanych gatunków kwiatów. Zabieg zapewnia kompleksową odnowę skóry ciała i sensualny charakter pielęgnacji z wielokierunkowym działaniem anti age.

110 min. 880 zł

ZABIEG SEA & MINERALS Z MASAŻEM KLASYCZNYM DLA DWOJGA

Zabieg ujędrniający bazujący na składnikach aktywnych z głębi mórz i oceanów. Dedykowany dla skóry wymagającej intensywnego nawilżenia, rewitalizacji oraz detoksykacji.

110 min. 840 zł