Dr Irena Eris

Kwintesencja dobrego smaku, doskonała jakość, skuteczność, bezpieczeństwo oraz innowacyjność. Tak w kilku słowach można opisać firmę, której ideą jest dążenie do doskonałości zarówno ciała jak i ducha.

Świat marki Dr Ireny Eris to nie tylko kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, która pozwoli Państwu zachować zdrowy wygląd i poczucie atrakcyjności na długie lata.

Hotel Crystal Mountain zapewni Państwu zrównoważony wypoczynek połączony z 5* luksusowymi zabiegami dającymi harmonię i możliwość oderwania się od problemów dnia codziennego.

Warto wiedzieć

GODZINY OTWARCIA

Salon jest czynny codziennie w godzinach 10.00 - 22.00.

REZERWACJA ZABIEGÓW

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo oraz na miejscu w recepcji salonu. Hotel zaleca rezerwację dogodnego terminu już na etapie składania rezerwacji.

E-mail: spa@crystal-mountain.pl / Tel. 00 48 33 44 34 875

WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI 

Mogą Państwo odwołać rezerwację zabiegu na 6 godzin przed planowanym terminem bezkosztowo. W przypadku anulowania rezerwacji w czasie krótszym niż 6 godzin zostaną Państwo obciążeni pełną kwotą za wybrany zabieg. 

ZASADY ZACHOWANIA W SALONIE DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Z uwagi na komfort Gości przebywających w salonie nastawionych na pełny relaks i wypoczynek, hotel prosi o wyłączenie dzwięku w telefonie, mówienie ściszonym głosem oraz niewprowadzanie dzieci na teren salonu.

ART OF LIFTING - INNOWACYJNY LIFTING DLA SKÓR DOJRZAŁYCH

Innowacyjny zabieg liftingujący skórę twarzy aktywnie wygładzający, zainspirowany osiągnięciami nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Dedykowany cerze dojrzałej z widocznymi oznakami starzenia. Zabieg intensywnie i nieinwazyjnie wygładza i modeluje skórę.

90 min. 495 zł

CAPILL AGE - ODMŁODZENIE DLA SKÓR NACZYNIOWYCH

Capill-Age Formula to specjalistyczny zabieg multifunkcyjny dla cer dojrzałych z problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych, oparty na kompleksie o unikalnej sekwencji flawonoidów oraz składnikach aktywnych o działaniu wielowymiarowego wypełniania zmarszczek.

90 min. 375 zł

RICH PEPTIDE LIFTING - PEPTYDOWA REWITALIZACJA

Unikalna terapia o szerokim spektrum odmładzająco-liftingującym.Silnie liftingująca formuła Rich Peptide Lifting modeluje kontury twarzy, zmniejsza ilość i głębokość zmarszczek oraz poprawia sprężystość i gęstość skóry

90 min. 390 zł

DEEP SKIN FILLER - BEZINWAZYJNE WYPEŁNIENIE I ODMŁODZENIE

Zabieg spłycający bruzdy i zmarszczki mimiczne. Składniki aktywne preparatu Bio-Filler Serum docierają w głąb tkanek, gdzie wyraźnie zwiększają ilość komórek tłuszczowych, co daje spektakularny efekt wypełnienia zmarszczek mimicznych.

90 min. 380 zł

EXPRESS EFFECT REGENERATION – REGENERUJĄCY ZABIEG NA TWARZ Z MASAŻEM FIRMOWYM

Bankietowy zabieg o wielokierunkowym działaniu, nawilża wygładza i odświeża skórę, nadając jej zdrowy blask. 

45 min. 200 zł

EXPRESS EFFECT DETOX&MAT – DETOKSYKUJĄCO-NORMALIZUJĄCY

Zabieg o działaniu 2 w 1 – detoksykacja + regeneracja skóry dzięki dostarczeniu dużej dawki makro i mikroelementów.

45 min. 200 zł

CAPILAR INTENSE (RÓWNIEŻ DLA OSÓB PO PRZEBYTYCH CHOROBACH ONKOLOGICZNYCH)

Zabieg wzmacniający i kojący naczynia krwionośne dla osób po radioterapii i leczeniu onkologicznym.

90 min. 350 zł

MAGIA SPOJRZENIA - KRIOZABIEG Z DRENAŻEM LIMFATYCZNYM NA OKOLICE OCZU

Unikalny zabieg spełniający podwójną funkcję: widocznie poprawia kondycję i koloryt skóry, zarówno u osób ze skórą młodszą, jak i dojrzałą oraz pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie. Swoje nadzwyczajne działanie zawdzięcza innowacyjnym preparatom o intensywnym działaniu odmładzającym oraz zastosowanym elementom krioterapii i drenażu limfatycznego. 

45 min. 170 zł

EYE MEZO-DRENAGE INTENSIVE

Zabieg poprawia kondycje skóry wokół oczu, wygładza zmarszczki oraz niweluje cienie i obrzęki. Jest połączeniem innowacyjnej linii preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL oraz nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Opiera się on na działaniu dwóch kluczowych technologii mezoterapii bezigłowej z masażem próżniowym-dermadrenage.

60 min. 250 zł

AQUAIDEALINE - PROBIOTYCZNY ZABIEG NAWILŻAJĄCY

Zabieg przeznaczony dla cery suchej i wrażliwej. 

Wzmacnia odporność i poprawia funkcję barierową skóry na działanie czynników zewnątrzpochodnych. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się wygładzona i dogłębnie nawodniona. 

90 min. 365 zł

ADVANCED FACE PROTECTION – ZABIEG NA TRĄDZIK MASECZKOWY

Zabieg skierowany dla osób borykających się z trądzikiem maseczkowym, nadwrażliwością oraz podrażnieniami skóry.

45 min. 350 zł

RF WRINKLE FILLER – BEZINWAZYJNY LIFTING DLA SKÓR DOJRZAŁYCH

Zabieg intensywnie odmładzający z zastosowaniem technologii RF dedykowany jest skórom dojrzałym z wyraźnymi oznakami starzenia. Dzięki połączeniu dwóch nowoczesnych technologii: Oxybrazji i Radiofrekwencji RF z Biolaserem zmarszczki ulegają widocznemu wygładzeniu a skóra jest odświeżona i dotleniona. Odpowiednio dobrany do potrzeb skóry koncentrat Dr Irena Eris Prosystem Professional aktywizuje działanie technologii Hi-Tech. 

60 min. 490 zł

GENOMIX FACE - ALGOWA AKTYWACJA GENÓW

Rewolucyjny koncept algowej regulacji pracy ponad 20 genów odpowiedzialnych za wielopoziomową odnowę komórek skóry. Innowacyjne składniki aktywne poprzez regulację pracy genów – stymulują i wzmacniają komórki skóry, prowadząc do redukcji zmarszczek i zwiększenia elastyczności.

90 min. 360 zł