KIDS TIME - Dzień Dziecka w Boże Ciało

od 1 073 zł /osoba
5 dni

W przypadku zamknięcia hotelu z powodów COVID-19 gwarantujemy zwrot zaliczki w ciągu 7 dni od planowanego dnia rozpoczęcia pobytu.

Dzień Dziecka to jeden z najważniejszych dni w roku dla każdego malucha. Ponieważ w 2021 roku Boże Ciało przypada właśnie w tym terminie, postanowiliśmy przygotować dla Państwa ofertę rodzinną, łączącą w sobie te dwie wyjątkowe okazje. 

Pakiet zawiera bilety wstępu do parku rozrywki, który łączy w sobie park miniatur i dinozaurów. W prehistorycznym oceanarium dzieci poznają świat pradawnych stworzeń, a dorośli odpoczną w zaciszu zielonych skwerków.

Po powrocie do hotelu zapraszamy Państwa do naszej strefy SPA, w której będą Państwo mogli wypocząć i oderwać się od „dziecięcego świata”, a ponieważ w ten weekend rządzą dzieci, to niech to będzie Ich czas. Z wielką radością zajmiemy się Państwa pociechami, serwując im całą gamę atrakcji, animacji i zabaw oraz smacznych i kolorowych przysmaków. 

Oferta obowiązuje w dniach 2 - 6 czerwca 2021

UWAGA

Zakres oferty i atrakcji może ulec zmianie ze względu na ewentualnie obowiązujące rządowe zakazy lub zalecenia związane z pandemią COVID - 19. Nie stanowi to podstawy do reklamacji. Hotel dołoży wszelkich starań, aby dopasować ofertę w celu zapewnienia Państwu jak najbardziej udanego wypoczynku.

← Wróć do ofert
 

Vouchery

Spraw wyjątkowy prezent swoim bliskim.

Voucher do wykorzystania na pobyt, pakiet lub dowolne usługi.

W celu zakupu Vouchera, skontaktuj się z Działem Rezerwacji

Tel.: +48 33 44 34 800