Dlaczego warto wybrać Crystal Mountain na wakacje?

Upragnione, rodzinne, letnie wakacje to czas, na który czeka się cały rok. W Crystal Mountain zadbaliśmy o to, by dać Państwu gwarancję pobytu udanego na więcej niż 100%. 

Dostępność wyjątkowych atrakcji, dopasowanych do każdego z członków rodziny – niezależnie od wieku i upodobań. Pewność wyśmienicie spędzonego urlopu, bez ryzyka zakłóceń w postaci niesprzyjającej pogody. Doskonały kompromis w przypadku dylematu: nad wodę czy w góry. To tylko nieliczne z bardzo wielu z powodów, które sprawiają, że kłopotliwy dotąd wybór miejsca na wakacyjny odpoczynek, staje się oczywisty.

SPRAWDŹ ATRAKCJE W HOTELU

Aquapark Blue Lagoon

Wodne szaleństwo to ulubiona rozrywka niemal wszystkich – zarówno mniejszych, jak i większych Gości naszego hotelu. Dostępne atrakcje zostały przygotowane w taki sposób, by nawet dzieci z najmłodszej grupy wiekowej znalazły bezpieczną przestrzeń do wspaniałej zabawy w dedykowanych im, odpowiednio płytkich brodzikach, wśród wielu zabawek umilających czas w wodzie. A po niej, kiedy reszta rodziny wciąż pluska się w wodzie, na maluchów czeka specjalne miejsce do wypoczynku oraz suchy plac zabaw.

Nieco starszym, bardziej samodzielnym poszukiwaczom przygód, z pewnością masę radości przyniosą uwielbiane przez wszystkich zjeżdżalnie. Z entuzjazmem wcielą się też w rolę kapitanów żółtej łodzi podwodnej, która jest centralnym punktem strefy dla dzieci i to właśnie tutaj pokłady ich fantazji mogą szybować wysoko ponad falami.  

A rodzice w tym czasie mogą być tuż obok, przyglądając się tym szaleństwom z poziomu komfortowego leżaka tuż przy brzegu basenu, skorzystać z wanny z jacuzzi lub przejść do części basenowej przeznaczonej wyłącznie dla dorosłych.

By uprzyjemnić relaks, stosujemy bezchlorową dezynfekcję wody, co z pewnością ucieszy osoby wrażliwe na specyficzny zapach chloru. Nasze baseny są go zupełnie pozbawione, co znacząco wpływa na samopoczucie. 

Basen zewnętrzny

Miejscem, które pozwoli Państwu przenieść się na jeszcze wyższy poziom wakacyjnego odprężenia, bez wątpienia jest zewnętrzna część basenowa, na którą składa się podgrzewany Infinity Pool z niepowtarzalnym, górskim widokiem oraz sześć wanien z jacuzzi. Niczym nieskrępowany relaks w wodzie na świeżym powietrzu, wśród szumu drzew i śpiewu ptaków, czeka tuż za drzwiami Blue Lagoon, prowadzącymi na taras. Miejsce to pokochają również miłośnicy błogiego wylegiwania się na słońcu, które umożliwią liczne, bardzo wygodne leżaki.

Kids Club

Za drzwiami Kids Clubu na najmłodszych czeka świat stworzony z myślą o nich, ich potrzebach, bezpieczeństwie i przede wszystkim - znakomitej, ale też sprzyjającej rozwojowi zabawie. Tutaj nie ma czasu na nudę, a kreatywne sposoby na spędzenie wakacyjnych dni, niezapomniana rozrywka i przyjazne dzieciom zabawki, czekają na każdym kroku. Pełen wrażeń pobyt maluchów w Kids Clubie to też chwila dla rodziców, którzy mogą liczyć na opiekę obecnych tam animatorek, które doskonale organizują i angażują we wspólną zabawę wszystkich małych Gości. Kids Club czynny jest od 7.00 do 23.00.

Game Room

Dla starszych dzieci i nastolatków, sposobem na wakacyjną niepogodę może być sala multimedialna z dostępem do konsol XBOX i PS5, czyli Game Room. To tutaj mogą rozsiąść się wygodnie, przenieść do dowolnego, wirtualnego świata i zagrać w swoją ulubioną grę. Doskonała rozrywka gwarantowana!

Black Pool

Ciekawie zaaranżowany basen sportowy z widokiem na góry to miejsce, w którym treningi pływackie robią się same, niezależnie od warunków pogodowych. Black Pool pozwala uzupełnić wakacyjny wypoczynek o dawkę sportu dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych pływaków powyżej 16 roku życia. Klimat tego miejsca zecydowanie sprzyja pobijaniu własnych rekordów i będzie doskonałą opcją dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie urlopu bez aktywności fizycznej.

WIĘCEJ INFORMACJI O STREFIE WELLNESS

Animacje dla dzieci i dorosłych

Szereg wakacyjnych atrakcji oferowanych przez Crystal Mountain, świetnie uzupełniają zajęcia z animatorami, dedykowane różnym grupom wiekowym. Animacje prowadzone są przez ekspertów od dobrej zabawy i prawdziwych czarodziejów, którzy jak za dotknięciem magicznej różdżki, zmieniają pojawiające się u maluchów gorsze humory w głośny śmiech. W wakacje to samo czeka odpoczywających w Crystal Mountain dorosłych. Przewidujemy, że animacje u wielu z nich pozostawią piękne, pełne beztroskiej zabawy wspomnienia, jakich nigdy wcześniej nie zaznali.  

WSZYSTKO DLA NAJMŁODSZYCH

Restauracje z panoramicznym widokiem

O kubki smakowe Gości hotelu Crystal Mouintain troszczy się Szef Kuchni Bartłomiej Gorodczański. Starannie skomponowane menu, czerpiące inspiracje zarówno z dań regionalnych, jak i międzynarodowych, pozwoli urozmaicić urlop o wyśmienitą, kulinarną podróż po świecie smaków z różnych zakątkach świata. A wszystko to w dwóch restauracjach: Crystal i Panorama, z których rozpościera się piękny widok na panoramę gór. Lub też – dzięki usłudze Room Service – bez wychodzenia z hotelowego pokoju. Jako miejsce przyjazne rodzinom, nie zapominamy o najbardziej wymagających kulinarnie Gościach, czyli dzieciach, z których każde powinno znaleźć coś dla siebie w naszych różnorodnie i bogato skomponowanych bufetach.

PEŁNA OFERTA GASTRONOMICZNA

AHOJ PRZYGODO! Dodatkowe atrakcje w Wiśle i okolicy

SPRAWDŹ WSZYSTKIE ATRAKCJE W REGIONIE