Pokój Classic

Pokój Classic to standardowy pokój hotelowy składający się z jednego pokoju głównego oraz łazienki. Każdy pokój posiada balkon oraz dodatkowe udogodnienia dla Gości, takie jak sofa wypoczynkowa pełniąca rolę dodatkowego miejsca do spania oraz miejsce do pracy.

Pokój Classic został zaprojektowany z myślą o rodzinach z jednym lub dwoma mniejszymi dziećmi, gościach podróżujących we dwójkę, a także uczestnikach konferencji. W każdym pokoju Classic znajduje się duże łóżko 180 x 200 cm, które może zostać przygotowane w opcji TWIN.

Powierzchnia: 26-28 m2

od 171 / os

Studio

Pokój Studio składa się z jednego pokoju głównego z wydzieloną sypialnią w formie aneksu. Został tak zaprojektowany, aby mogły z niego skorzystać trzy osoby lub rodzina z dziećmi.

Pokój Studio posiada przestrzeń do pracy, sofę wypoczynkową (pełniącą funkcję dodatkowego miejsca do spania) oraz balkon.

Powierzchnia: 35-38 m2

od 279 / os

Junior Suite

Pokój Junior Suite składa się z salonu oraz oddzielnej sypialni. Pokoje zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie trzy lub czteroosobowej rodziny.

Niezależnie wydzielona część sypialniana oraz dzienna zapewniają swobodę pobytu przy większej liczbie osób.

Powierzchnia: 35-45 m2

od 306 / os

Suite

Pokój Suite oferuje więcej przestrzeni i składa się z salonu i oddzielnej sypialni. Z wypoczynku w pokoju Suite może cieszyć się kilka osób jednocześnie. Dzięki rozkładanej sofie wypoczynkowej, pokój dzienny może pełnić rolę sypialni, tym sposobem duża rodzina będzie mogła cieszyć się prywatnością i jednocześnie swoją bliskością.

Pokój sprawdzi się także dla osób potrzebujących większej powierzchni i dodatkowej przestrzeni na bagaże.

Powierzchnia: 55 m2

od 333 / os

Pokój Superior

Pokój Superior składa się z salonu i oddzielnej sypialni. Pokoje tej kategorii usytuowane są szczytowo, co pozwala cieszyć się wspaniałymi, panoramicznymi widokami o każdej porze roku, a ich wyjątkowość dodatkowo podkreślają cztery balkony.

Pokój Superior zapewnia komfortowe wykorzystanie przestrzeni, dlatego każdy znajdzie tu miejsce dla siebie. Przestronny salon dla dzieci, oddzielna sypialnia dla rodziców, czy wygodny fotel, w którym można pochłonąć niejedną lekturę. Z rodzinnych wakacji, ferii czy długiego weekendu wrócą Państwo wypoczęci, pełni energii i wewnętrznego spokoju, dodatkowo nasyceni przepięknym widokiem z okien.

Powierzchnia: 45-48 m2

od 414 / os

Apartament Grand

Apartament Grand znajduje się na najwyższym 9 piętrze hotelu i jest to jedyny taki pokój w Hotelu Crystal Mountain. Na przestrzeni 120 m2 Goście mają do dyspozycji przestronną część dzienno - wypoczynkową, wydzieloną sypialnię, wolnostojącą wannę, dużą łazienkę oraz miejsce do pracy. Dodatkowym atutem jest ogromny taras z wygodnymi meblami i malowniczym widokiem na panoramę Wisły.

Pobyt w apartamencie Grand idealnie wpasowuje się w klimat pobytów z okazji rocznicy ślubu, innych ważnych uroczystości oraz romantycznych wyjazdów we dwoje. Polecany dla Gości potrzebujących dużo przestrzeni i odrobiny luksusu.

Powierzchnia: 120 m2

od 603 / os

Grand Suite Two Bedrooms

Grand Suite Two Bedrooms składa się z przestrzennego salonu, dwóch oddzielnych sypialni oraz dwóch łazienek. Usytuowany jest na najwyższym 9 piętrze hotelu. Z ogromnego tarasu można nie tylko podziwiać panoramę na miasto i góry, ale również relaksować się na leżaku w promieniach słońca.

Układ i wielkość Grand Suite Two Bedrooms zapewniają komfort korzystania z niego przez dużą rodzinę, dwie zaprzyjaźnione pary lub grupę znajomych.

Powierzchnia: 100 m2

od 630 / os