W weekend wieńczący letnie wakacje, niczym za sprawą wehikułu czasu, cofnęliśmy się do epoki PRL. Można było przypomnieć sobie smaki dzieciństwa, wygląd kultowych samochodów, a także zobaczyć filmy czy posłuchać muzyki charakterystycznej dla minionej epoki. Były to dwa dni pełne świetnej zabawy, pysznego jedzenia i wyjątkowego klimatu z nutką dekadencji.

Nasi Goście uwielbiają weekendy tematyczne, zatem postanowiliśmy – specjalnie dla nich – zorganizować szalony weekend w stylu amerykańskim!

Tym razem, za sprawą crystalovej różdżki, zabierzemy wszystkich wprost do niesamowitych i pełnych barw Stanów Zjednoczonych!

Będzie okazja zatańczyć niczym John Travolta na pełnym świetlistych kul disco, nasycić się smakiem pysznych dań inspirowanych kuchnią amerykańską, a także - podczas degustacji - spróbować, która whiskey smakuje najbardziej. Będą drinki, którymi raczą się największe gwiazdy kina i świata muzyki.

Niestety, nie uda nam się teleportować sławnej Route 66, ale będzie można nacieszyć oko pojazdami, których koła z całą pewnością się po niej toczyły.

Zafundujemy tyle wrażeń, że nikt nie będzie chciał obudzić się z tego amerykańskiego snu.

Zapraszamy!