Aquapark Blue Lagoon

Niezależnie od pogody i nastroju, czy mają Państwo ochotę na odrobinę relaksu, sportu czy po prostu dobrej zabawy, Aquapark Blue Lagoon jest zawsze dobrym rozwiązaniem dla całej rodziny, gdyż każdy może tu znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Warto skorzystać tu nie tylko z basenu pływackiego Black Pool, ale także dać się porwać nurtowi Rwącej Rzeki, zanurzyć w wannie z jacuzzi czy wypocząć w SPA. Dzieciaki mogą skorzystać z brodzików, Żółtej Łodzi Podwodnej czy niezwykłych zjeżdżalni. Dorosłym hotel oferuje strefę saun rytualnych, suchych, infrared i parowych. Na zewnętrznym tarasie widokowym można wykąpać się w bezkresnym basenie lub opalać na leżaku, jednocześnie podziwiając wspaniałe widoki na góry. Kompleks basenowy hotelu Crystal Mountain posiada przebieralnie z indywidualnymi szafkami, w których można zostawić odzież i rzeczy osobiste.

Strefa dla dzieci

Świat wodnych szaleństw w Aquaparku Blue Lagoon jest pełen atrakcji dla najmłodszych Gości hotelu. Na wielką przygodę zapraszamy do osadzonej na mieliźnie żółtej łodzi podwodnej wyposażonej w pistolety wodne. Zaś dla miłośników zjeżdżalni oddajemy do dyspozycji dwie wpadające do brodzika o głębokości 20 cm i 50 cm. Dodatkowo można korzystać z wielu zabawek i różnych przedmiotów umilających czas w basenie. Znajdzie się również atrakcja nawiązująca do górskiego klimatu, a mianowicie mini skałka wspinaczkowa. Nasi ratownicy dbają o bezpieczeństwo wszystkich małych i dużych uczestników wodnych szaleństw, dlatego rodzice mogą być spokojni i korzystać z atrakcji przygotowanych dla nich w basenie dla dorosłych. Ponadto bezchlorowa dezynfekcja wody nadaje jej krystaliczny wygląd niczym z morskiej kąpieli, a dzięki nadtlenkowi wodoru woda jest dotleniona i pozbawiona nieprzyjemnego charakterystycznego dla chloru zapachu.

Strefa saun

W Crystal Mountain mogą sobie Państwo pozwolić na luksusowy relaks w najlepszej postaci. W prywatnej przestrzeni, przeznaczonej dla Gości w wieku powyżej 16 lat, oddajemy do Państwa dyspozycji 7 saun.
Dla osób trenujących idealna będzie sauna infrared, rozgrzewające mięśnie, a także dla osób zmagają się z chorymi zatokami czy problemami naczyniowymi. 
Wizyta w saunie parowej to dobry sposób na zahartowanie organizmu, wzmocnienie serca oraz odporność. To także dobry pomysł na oczyszczenie organizmu z toksyn i poprawę przemiany materii.
Na wyjątkowe wrażenia zapraszamy Państwa do sauny suchej rytualnej z pokazami Saunamistrza. 
W części wypoczynkowej z przepięknym widokiem, wyposażonej w leżaki ukoją Państwo nerwy i odprężą się po wyjątkowym seansie w saunie. Zapraszamy również do 3 zewnętrznych jacuzzi, które zwiększają witalność, korzystnie wpływają na krążenie krwi, a także rozluźniają i łagodzą napięcie nerwowe.

Pool Bar

Niewątpliwą atrakcją Aquaparku Blue Lagoon, jest położony przy basenie Pool Bar, w którym czekać będą na Państwa i Wasze dzieci drobne przekąski, zaspokajające głód i pragnienie, dzięki czemu wodnym szaleństwom nie będzie końca. Z pewnością będą Państwo mieli ochotę na lekki posiłek czy orzeźwiający napój, a dzieci spragnione smakołyków będą mogły skosztować pysznych lodów czy mini snacków.

Warto wiedzieć

GODZINY OTWARCIA

Aquapark Blue Lagoon jest czynny według poniższego schematu:

Basen Black Pool (powyżej 16 lat) 8.00 - 21.00

Aquapark Blue Lagoon 9.00 - 21.00

Strefa Saun (powyżej 16 lat) 9.00 - 21.00

CENNIK 

Korzystanie z Aquaparku Blue Lagoon dla naszych Gości jest nieodpłatne i nielimitowane. Z uwagi na ich komfort nie przyjmujemy Gości z zewnątrz.

RĘCZNIKI 

Każdorazowo przy wejściu otrzymują Państwo jeden ręcznik na czas pobytu w Aquaparku Blue Lagoon. W przypadku chęci otrzymania większej liczby ręczników, prosimy o zgłoszenie tego faktu w Recepcji basenowej. Opłata za dodatkowy ręcznik wynosi 10 zł. 

SZLAFROK 

Szlafroki znajdują się na wyposażeniu każdego pokoju i mogą go Państwo zabrać do strefy wodnej. W przypadku chęci otrzymania dodatkowego szlafroka, prosimy o kontakt z Recepcją basenową. Opłata za dodatkowy szlafrok wynosi 30 zł. 

STREFA SAUN

Strefa saun dostępna jest dla osób powyżej 16 roku życia.