Doskonała jakość w stosunku do ceny. Piękna stylistyka obiektu hotelowego, wyśmienita, zróżnicowana kuchnia. Dodatkowe atrakcje Dla dzieci na bardzo dobry poziomie. Basen i studio masażu oraz rehabilitacji wyśmienite. Lokalizacja dogodna - obsługa hotelu miła. Godny polecenia wyjazd w wyjątkowe miejsce.

Gustownie urzadzony, przestronny pokoj, mila obsluga, swietna lokalizacja, atrakcje dla dzieci (basen, pokoj do zabawy). Miejsce idealne dla rodzin, na pewno przyjedziemy ponownie.

Hotel ma świetne położenie, przepiękne widoki. Całkowicie w moim klimacie. Dobre jedzonko. Ma dużo atrakcji, wszystko jest na miejscu, wiec nawet nie mieliśmy potrzeby z niego wychodzić. Widziałam kilka negatywnych opinii, ale osobiście nie mogę się do niczego doczepić! Z przyjemnością będę tam wracać :)

Hotel bardzo przyjemny, obsługa miła i pomocna. Jedzenie dobre choć trochę za zimne. Bardzo dużo atrakcji dla dzieci. Pomimo nowego obiektu w pokoju jaki mi się trafił (w łazience) było już widać zacieki na suficie ale poza tym pokój w którym przebywałam był bardzo ładny i bardzo czysty. Z okna podziwiałam panoramę Wisły. Dużym rozczarowaniem jak dla mnie jest teren wkoło hotelu - niestety przypomina plac budowy. Ładne tereny otaczające hotel nie zostały jeszcze dostosowane do spacerów. Szkoda. Ale hotel mimo to godny polecenia bardzo miło spędziłam w nim dłuższy weekend majowy.