Menu w Restauracji a' la carte jest ułożone w taki sposób, aby zarówno wytrawni koneserzy jaki i dzieci znaleźli w nim coś dla siebie. Szef Kuchni dba o Państwa podniebienia i dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić gusta wszystkich Gości i obudzić w Państwu chęć powrotu do Crystal Mountain. Restauracja a' la carte zaprasza w godzinach 13:00-23:00

pattern hotelcrystalmountain

Restauracja Panorama, to miejsce dla wszystkich fanów dobrej kuchni. Z okien restauracji, ulokowanej na 8 poziomie, rozpościerają się piękne widoki na Beskid Śląski. Restauracja serwuje śniadania i obiadokolacje w formie bogatego i zróżnicowanego bufetu. Specjalny kącik z daniami dla dzieci zadowoli nawet wymagające podniebienia. Potrawy dla siebie znajdą tu też weganie, wegetarianie oraz osoby z nietolerancją laktozy.

Śniadania serwowane są w godzinach 7.00-11.00, a obiadkolacje 16.00-20.00

Wyjątkowy klimat, dobra atmosfera i szeroki wybór napoi i drinków, a także deserów i drobnych przekąsek zapewnią Państwu chwilę relaksu po długim i pełnym wrażeń dniu. Lobby Bar to znakomite miejsce na chwilę relaksu lub spotkanie z przyjaciółmi nasączone dobrym smakiem i wyśmienitym alkoholem.

Lobby Bar zaprasza od 10:00 - 00:00 (poniedziałek-piątek) oraz 9.00 - 00.00 (sobota-niedziela).

pattern hotelcrystalmountain

Crystal Mountain wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Gości i zapewnia przekąski i napoje w barze zlokalizowanym na terenie Aquparku Blue Lagoon. W ofercie Pool Baru czekają na Państwa m.in. frytki, zapiekanki, hamburgery, snacki, napoje, lody, drobne przekąski i słodycze. Wszystko to, co pozwoli zaspokoić głód i pragnienie podczas wodnych szaleństw.

Pool Bar zaprasza w godzinach 10:00 - 21:00.

Obsługa Hotelu Crystal Mountain jest przygotowana na to, aby wybrane dania i napoje dostarczyć Państwu bezpośrednio do pokoju. Dzięki usłudze Room Service dostępnej w godzinach 6.00-24.00, mogą Państwo delektować się pysznymi daniami, deserami i napojami w zaciszu komfortowego pokoju. Crystal Mountain dba o Państwa wygodę, tak aby mogli Państwo korzystać z usług hotelu niezależnie od nastroju i osobistych potrzeb.