Dr Irena Eris

Kwintesencja dobrego smaku, doskonała jakość, skuteczność, bezpieczeństwo oraz innowacyjność. Tak w kilku słowach można opisać firmę, której ideą jest dążenie do doskonałości zarówno ciała jak i ducha.

Świat marki Dr Ireny Eris to nie tylko kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, która pozwoli Państwu zachować zdrowy wygląd i poczucie atrakcyjności na długie lata.

Hotel Crystal Mountain zapewni Państwu zrównoważony wypoczynek połączony z 5* luksusowymi zabiegami dającymi harmonię i możliwość oderwania się od problemów dnia codziennego.

Warto wiedzieć

GODZINY OTWARCIA

Salon jest czynny codziennie w godzinach 10.00 - 22.00.

REZERWACJA ZABIEGÓW

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo oraz na miejscu w recepcji salonu. Hotel zaleca rezerwację dogodnego terminu już na etapie składania rezerwacji.

E-mail: spa@crystal-mountain.pl / Tel. 00 48 33 44 34 875

WARUNKI ANULOWANIA REZERWACJI 

Mogą Państwo odwołać rezerwację zabiegu na 6 godzin przed planowanym terminem bezkosztowo. W przypadku anulowania rezerwacji w czasie krótszym niż 6 godzin zostaną Państwo obciążeni pełną kwotą za wybrany zabieg. 

ZASADY ZACHOWANIA W SALONIE DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Z uwagi na komfort Gości przebywających w salonie nastawionych na pełny relaks i wypoczynek, hotel prosi o wyłączenie dzwięku w telefonie, mówienie ściszonym głosem oraz niewprowadzanie dzieci na teren salonu.

ZABIEGI Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

W Salonie Dr Irena Eris Beauty Partner wszystkie zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane przez lekarza z 15-letnim doświadczeniem Dr Michała Zdanowicza. Zabiegi zawsze poprzedzone są konsultacją lekarską

3-STEPS STRETCH BODY THERAPY RAMIONA, BRZUCH, POŚLADKI LUB UDA

3-STEPS STRETCH BODY THERAPY - 3-STOPNIOWY ZABIEG HI-TECH NA ROZSTĘPY
Rozstępy powstają w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry, a także zerwania sieci włókien kolagenu i elastyny tworzących strukturę skóry. Skłonność do rozstępów często jest uwarunkowana genetycznie. Zabieg na rozstępy łączy w sobie zintegrowany system profesjonalnej pielęgnacji preparatami Dr Irena Eris Prosystem Professional oraz technologie Dr Irena Eris Revicore Hi-Tech System.

Cena jest uzależniona od okolic ciała:

 • 315 zł - ramiona
 • 365 zł - brzuch
 • 410 zł - uda lub pośladki
 • 470 zł - uda i pośladki
315 zł

KAWITACJA LED

Zabieg głębokiego oczyszczania skóry, usuwający zanieczyszczenia oraz martwe komórki naskórka. Wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji.

 • KAWITACJA LED: jako dodatek do zabiegu 90 PLN
 • KAWITACJA LED: jako samodzielny zabieg 140 PLN
30 min. 90 zł

SONOFOREZA LED (dodatek do zabiegu)

Zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na intensywnym i skutecznym wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych preparatów Dr Irena Eris. Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło przenika w głąb tkanek, powodując odprężenie skóry i mięśni.

30 min. 40 zł

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Nowoczesna metoda pielęgnacyjna, polegająca na mechanicznym złuszczaniu naskórka specjalną diamentową głowicą. W znacznym stopniu poprawia funkcjonowanie skóry, doskonale ją oczyszcza, wygładza, zmniejsza widoczność zmarszczek i przebarwień. Przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych, zwiększając ich efektywność.

 • MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA: jako dodatek do zabiegu 150 PLN
 • MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA: jako samodzielny zabieg 270 PLN
45 min. 150 zł

OXYBRAZJA TWARZ + SZYJA + DEKOLT

Skuteczna, a zarazem w pełni bezpieczna metoda złuszczania naskórka nawet u osób z bardzo delikatną cerą, a także naczyniową. Polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Doskonale oczyszcza skórę i przygotowuje ją do zabiegu. Ponadto wyzwala efekt naturalnej i samoistnej odbudowy oraz regeneracji.

 • OXYBRAZJA TWARZ + SZYJA + DEKOLT: jako dodatek do zabiegu 120 PLN
 • OXYBRAZJA TWARZ + SZYJA + DEKOLT: jako samodzielny zabieg 170 PLN
45 min. 120 zł

INFUZJA TLENOWA TWARZ + SZYJA + DEKOLT

Nieinwazyjna metoda odmładzania skóry polegająca na wtłaczaniu skoncentrowanych składników aktywnych zawartych w preparatach Dr Irena Eris do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlen

 • INFUZJA TLENOWA TWARZ + SZYJA + DEKOLT: jako dodatek do zabiegu 170 PLN
 • INFUZJA TLENOWA TWARZ + SZYJA + DEKOLT: jako samodzielny zabieg 210 PLN
45 min. 170 zł

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA TWARZ + SZYJA + DEKOLT

Niezwykle skuteczny, nieinwazyjny system odmładzania skóry. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Technologia wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji oraz falę ultradźwiękową, dzięki którym substancje aktywne zawarte w preparatach Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL, docierają do wnętrza komórki, wzmacniając efektywność kuracji. Dzięki temu zmniejsza się widoczność bruzd i zmarszczek, wygładza się oraz napina skóra wokół oczu. Zniwelowane zostają obrzęki oraz następuję rozjaśnienie skóry.

 • MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA TWARZ + SZYJA + DEKOLT: jako dodatek do zabiegu 255 PLN
 • MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA TWARZ + SZYJA + DEKOLT: jako samodzielny zabieg 310 PLN
45 min. 255 zł

REMODELING ULTRADŹWIĘKOWY (dodatek do zabiegu)

Ultradźwiękowy lifting podbródka i dolnych partii twarzy. 

 • REMODELING ULTRADŹWIĘKOWY: jako dodatek do zabiegu 110 PLN
 • REMODELING ULTRADŹWIĘKOWY: jako samodzielny zabieg 200 PLN
15 min. 110 zł

RADIOFREKWENCJA - RF BIOLASER

RF Biolaser- jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry. Fale radiowe docierają do skóry, rozgrzewają ją i powodują skrócenie (spiralizacje) włókien kolagenowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu oraz poprawa jakości skóry i ujędrnienie zwiotczeń twarzy i ciała. Zostaje osiągnięty efekt liftingu i wypełnienia zmarszczek. Dodatkowo laser biostymulujący, aktywując funkcje naprawcze komórek, wzmacnia proces regeneracji.

Cena RADIOFREKWENCJI - RF BIOLASER jest uzależniona od okolic ciała w jakich jest wykonywana: 200 - 430 PLN

30 min. 200 zł

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA IR+

Ultradźwiękowa redukcja cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej z problematycznych partii ciała.

Cena LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA IR+ jest uzależniona o okolic ciała w jakich jest wykonywana: 75 - 265 PLN

75 zł