Pięciogwiazdkowy hotel Crystal Mountain położony jest w Wiśle, w wyjątkowo malownicznym zakątku Beskidu Śląskiego – na zboczu Góry Bukowej.  Lokalizacja gwarantuje niesamowite widoki na panoramę gór i dolinę Wisły. W pięknych okolicznościach górskiej przyrody i eleganckich wnętrzach Goście mogą spędzić niezapomniany pobyt z rodziną, romantyczny weekend we dwoje lub udane spotkanie biznesowe. Zimowe pakiety, które przygotowaliśmy dla naszych Gości to:

pattern hotelcrystalmountain

Zima to czas, na który z niecierpliwością czekają zapaleni miłośnicy białego szaleństwa! To chwile fantastycznej zabawy i relaksu w gronie rodziny i przyjaciół, zimowych aktywności na świeżym powietrzu, a także odpoczynku od codziennej rutyny. Spraw sobie niezapomniany urlop i zarezerwuj pobyt skrojony na miarę Twoich oczekiwań. 

 • Skolnity - stacja narciarska Skolnity Ski & Bike Park położona jest w samym centrum Wisły
 • Cieńków - stacja posiada czteroosobową kolei linową o długości 1000m i kilka wyciągów talerzykowych
 • Czantoria - stacja wyposażona w czteroosobowe kanapy oraz system zwalniający prędkość przy wsiadaniu i wysiadaniu 
 • Nowa osada - stacja udostępnia narciarzom i snowboardzistom trzy wyciągi oraz czteroosobową kolejkę linową liczącą 900m
 • Soszów - ośrodek dla wprawionych narciarzy

Z myślą o najmłodszych Gościach został stworzony kolorowy Kids CLub, w którym dzieci mogą oddać się szaleństwu zabawy. W tej jednej z największych hotelowych sal zabaw zawsze panuje wyśmienita atmosfera. Znajduje się tu ogromny małpi gaj pełen tajemniczych zakamarków i rozmaitych przeszkód, dwa baseny z piłeczkami, mnóstwo kreatywnych gier i zabawek, z których można korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń. Kiedy dzieci się bawią, rodzice mogą  wypoczywać na wygodnych sofach.  

Na naszych Gości podczas zimowego wypoczynku czekają fantastyczne animacje weekendowe do 13.01 włącznie, a od 14 stycznia do końca lutego codzienne animacje, a wśród nich m.in.:

 • Mini Disco,
 • Kids Show, czyli pokaz talentów dziecięcych,
 • Warsztaty plastyczne
 • Zabawy taneczne i sportowe i quizy
 • Zamykanie w bańce mydlanej
 • Różnorodne animacje dla dorosłych np.: pilates, streching, waterpolo, aqua aerobic
pattern hotelcrystalmountain
 • 16 - 29 stycznia 2023 r. lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
 • 23 stycznia – 5 lutego 2023 r. podlaskie, warmińsko-mazurskie
 • 30 stycznia – 12 lutego 2023 r. kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
 • 13 – 26 lutego 2023 r. dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie

Aquapark Blue Lagoon to idealne miejsce dla całej rodziny. Bez względu na pogodę tu zawsze panuje dobra aura. W tej najpopularniejszej hotelowej strefie każdy znajdzie idealną atrakcję dla siebie: dzieci mogą skorzystać z brodzików, żółtej łodzi podwodnej czy niesamowitych zjeżdżalni, a  na doroslych czeka strefa saun rytualnych, suchych, infrared i parowych oraz zachwycający basen Black Pool.

pattern hotelcrystalmountain

Nic nie tworzy lepszego klimatu niż dźwięki muzyki wydobywające się spod palców wspaniałych artystów.

Podczas ferii zimowych w każdy wtorek, piątek i sobotę, przestrzenie Lobby wypełni muzyka. 

Zimowe popołudnia i wieczory umilą Gościom znakomite duety, tria i soliści. Każdy drink czy danie smakuje lepiej,wsłuchując się w brzmienia gitary, pianina czy pięknego wokalu.

W hotelu Crystal Mountain Goście znajdą wiele możliwości na zaspkojenie swoich kubków smakowych.

Restauracja Panorama ulokowanej jest na 8 poziomie i rozpościerają się z niej piękne widoki na Beskid Śląski. Tutaj serwowane są śniadania i obiadokolacje w formie bogatego i zróżnicowanego bufetu ze specjalnymi daniami dla dzieci, wegan, wegetarian oraz osób z nietolerancją laktozy.

W restauracji a' la carte na 7 piętrze, Szef Kuchni dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić gusta wszystkich Gości i obudzić w nich chęć powrotu do Crystal Mountain. 

image

Wiele atrakcji w hotelu oraz malownicza i ciekawa okolica gwarantują udany wypoczynek!