Pięciogwiazdkowy hotel Crystal Mountain położony jest w Wiśle, w wyjątkowo malownicznym zakątku Beskidu Śląskiego – na zboczu Góry Bukowej.  Lokalizacja obiektu gwarantuje niesamowite widoki na panoramę gór i dolinę Wisły. W pięknych okolicznościach górskiej przyrody i eleganckich wnętrzach Goście mogą spędzić niezapomniany pobyt z rodziną, romantyczny weekend we dwoje lub udane spotkanie biznesowe.

pattern hotelcrystalmountain

Jesień to idealny czas na piesze i rowerowe wycieczki. Nie doskwierają upały, jest znacznie mniej turystów i górskie szlaki stają się o wiele spokojniejsze. Okoliczna przyroda zachwyca pięknem i mieni się mnogością kolorów. W hotelu Crystal Mountain każdy z Gości może wypożyczyć rower elektryczny i osobiście eksplorować pobliskie zakamarki. 

iAquapark Blue Lagoon to idealne miejsce dla całej rodziny. Bez względu na pogodę tu zawsze panuje dobra aura. W tej najpopularniejszej hotelowej strefie każdy znajdzie idealną atrakcję dla siebie: dzieci mogą skorzystać z brodzików, żółtej łodzi podwodnej czy niesamowitych zjeżdżalni, a  na doroslych czeka strefa saun rytualnych, suchych, infrared i parowych oraz zachwycający basen Black Pool.

Z myślą o najmłodszych Gościach został stworzony kolorowy Kids CLub, w którym dzieci mogą oddać się szaleństwu zabawy. W tej jednej z największych hotelowych sal zabaw zawsze panuje wyśmienita atmosfera. Znajduje się tu ogromny małpi gaj pełen tajemniczych zakamarków i rozmaitych przeszkód, dwa baseny z piłeczkami, mnóstwo kreatywnych gier i zabawek, z których można korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń. Kiedy dzieci się bawią, rodzice mogą  wypoczywać na wygodnych sofach.  Dla starszych dzieci i młodzieży przygotowana została ciekawa strefa Fun Zone wyposażona w automaty do gier zręcznościowcyh, piłkarzyki, rzutki oraz stoły do bilarda, a także Game Room z konsolami PlayStation. Na zewnątrz obiektu znajduje się także plac zabaw.

W hotelu Crystal Mountain Goście znajdą wiele możliwości na zaspkojenie swoich kubków smakowych.

Restauracja Panorama ulokowanej jest na 8 poziomie i rozpościerają się z niej piękne widoki na Beskid Śląski. Tutaj serwowane są śniadania i obiadokolacje w formie bogatego i zróżnicowanego bufetu ze specjalnymi daniami dla dzieci, wegan, wegetarian oraz osób z nietolerancją laktozy.

W restauracji a' la carte na 7 piętrze, Szef Kuchni dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić gusta wszystkich Gości i obudzić w nich chęć powrotu do Crystal Mountain. 

image

Jesień jest idealą porą na poznawanie okolicznych atrakcji. Jest znacznie mniej turystów, nie doswierają upały, a przyroda zachwyca kolorami. Ilość okolicznych atrakcji jest tak duża, że przed przyjazdem warto zrobić dokładny plan zwiedzania. Oto niektóre miejsca warte uwagi:

  • Skocznia im. Adama Małysza - dla entuzjastów skoków narciarskich / zobacz więcej 
  • Kolej linowa Czantoria - dla kochających naturę, piękne widoki i czas spędzony na świeżym powietrzu / zobacz więcej
  • Leśny Park Niespodzianek - znakomita atrakcja dla całej rodziny z edukacją w tle / zobacz więcej
  • Off Road - Moto Park Wisła - wszystkich, którzy oczekują silniejszych przeżyć i dużej dawki adrenaliny / zobacz więcej

Wiele atrakcji w hotelu oraz malownicza i ciekawa okolica gwarantują udany wypoczynek!