Niezależnie od pogody i nastroju, czy mają Państwo ochotę na odrobinę relaksu, sportu czy po prostu dobrej zabawy, Aquapark Blue Lagoon jest zawsze dobrym rozwiązaniem dla całej rodziny. Każdy może tu znaleźć coś wyjątkowego dla siebie!

W Aquaparku Blue Lagoon warto dać się porwać nurtowi rwącej rzeki, zanurzyć w wannie z jacuzzi czy zrelaksować się na leżaku . Dzieciaki mogą skorzystać z brodzików, żółtej łodzi podwodnej czy niezwykłych zjeżdżalni. Kompleks basenowy hotelu Crystal Mountain posiada przebieralnie z indywidualnymi szafkami, w których można zostawić odzież i rzeczy osobiste.

pattern hotelcrystalmountain

Na zewnętrznym tarasie widokowym można wykąpać się w bezkresnym basenie lub opalać na leżaku, jednocześnie podziwiając wspaniałe widoki na góry. W chłodniejsze dni czy wieczory, kąpiel może być równie przyjemna, ponieważ woda w basenie Infinity jest podgrzewana. Basen czynny jest w okresie letnim. 

Świat wodnych szaleństw w Aquaparku Blue Lagoon jest pełen atrakcji dla najmłodszych Gości hotelu. Na wielką przygodę zapraszamy do osadzonej na mieliźnie żółtej łodzi podwodnej wyposażonej w pistolety wodne oraz dwie wpadające do brodzika o głębokości 20 cm i 50 cm zjeżdżalnie. Dodatkowo można tu skorzystać z wielu zabawek i różnych przedmiotów umilających czas w basenie. W strefie basenowej znajdzie się również atrakcja nawiązująca do górskiego klimatu, a mianowicie mini skałka wspinaczkowa.

Nasi ratownicy dbają o bezpieczeństwo wszystkich małych i dużych uczestników wodnych szaleństw. Ponadto bezchlorowa dezynfekcja wody nadaje jej krystaliczny wygląd niczym z morskiej kąpieli, a dzięki nadtlenkowi wodoru woda jest dotleniona i pozbawiona nieprzyjemnego charakterystycznego dla chloru zapachu.

pattern hotelcrystalmountain

Basen sportowy Black Pool zapewnia przyjazne i komfortowe warunki dla aktywnych sportowców, którzy chcą poprawić swoją kondycję, zadbać o sylwetkę, a nawet pobijać własne rekordy. To idealne miejsce zarówno dla średnio-zaawansowanych, jak i zaawansowanych pływaków. Na 24 m długości i 6 m szerokości odnajdą Państwo maksymalną radość z pływania. Basen sportowo rekreacyjny Black Pool dostępny jest dla osób powyżej 16 roku życia.

Niewątpliwą atrakcją Aquaparku Blue Lagoon jest położony przy basenie Pool Bar, w którym na Gości czekają drobne przekąski zaspokajające głód i pragnienie, dzięki czemu wodnym szaleństwom nie będzie końca.

Można tutaj zjeść lekki posiłek czy wypić orzeźwiający napój, a dzieci spragnione smakołyków będą mogły skosztować pysznych lodów czy mini snacków.

Menu Pool Baru 

W Crystal Mountain mogą sobie Państwo pozwolić na luksusowy relaks w najlepszej postaci. W prywatnej przestrzeni, przeznaczonej dla Gości w wieku powyżej 16 lat, oddajemy do Państwa dyspozycji 7 saun. Dla osób trenujących idealna będzie sauna infrared, rozgrzewające mięśnie, a także dla osób zmagają się z chorymi zatokami czy problemami naczyniowymi. Wizyta w saunie parowej to dobry sposób na zahartowanie organizmu, wzmocnienie serca oraz odporność. To także dobry pomysł na oczyszczenie organizmu z toksyn i poprawę przemiany materii. W części wypoczynkowej z przepięknym widokiem, wyposażonej w leżaki ukoją Państwo nerwy i odprężą się po wyjątkowym seansie w saunie.

Korzystanie z Aquaparku Blue Lagoon dla naszych Gości jest nieodpłatne i nielimitowane. Z uwagi na ich komfort nie przyjmujemy Gości z zewnątrz.

Aquapark Blue Lagoon jest czynny według poniższego schematu:

  • Basen Black Pool (powyżej 16 lat) 8.00 - 21.00
  • Aquapark Blue Lagoon 9.00 - 21.00
  • Strefa Saun (powyżej 16 lat) 9.00 - 21.00
  • RĘCZNIKI - Każdorazowo przy wejściu otrzymują Państwo jeden ręcznik na czas pobytu w Aquaparku Blue Lagoon. W przypadku chęci otrzymania większej liczby ręczników, prosimy o zgłoszenie tego faktu w Recepcji basenowej. Opłata za dodatkowy ręcznik wynosi 10 zł.
  • SZLAFROK - Szlafroki znajdują się na wyposażeniu każdego pokoju i mogą go Państwo zabrać do strefy wodnej. W przypadku chęci otrzymania dodatkowego szlafroka, prosimy o kontakt z Recepcją basenową. Opłata za dodatkowy szlafrok wynosi 30 zł.
  • STREFA SAUN - Strefa saun dostępna jest dla osób powyżej 16 roku życia.