Wodne szaleństwo

od 401 zł /osoba/noc
6 dni

Wakacje w Hotelu Crystal Mountain to niezapomniana przygoda. Dzięki nielimitowanym wejściom do naszej wodnej strefy Aquaparku Blue Lagoon mogą Państwo spędzić cały dzień korzystając z wielu atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na wielką przygodę zapraszamy do osadzonej na mieliźnie Żółtej Łodzi podwodnej, a na dorosłych czeka basen pływacki Black Pool oraz bezkresny basen zewnętrzny Infinity z widokiem na góry. Ponadto zapraszamy na wycieczki, spacery, górskie wyprawy i rowerowe eskapady. Oprócz mnóstwa propozycji spędzenia wolnego czasu oraz biletu wstępu do jednej z największych atrakcji w regionie, oferujemy Państwu komfortowe pokoje, smaczne jedzenie oraz szeroką gamę animacji dla dzieci, przestrzeni do gier i zabaw.

NIELIMITOWANY DOSTĘP DO NAJWIĘKSZEGO W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM HOTELOWEGO AQUAPARKU  - będzie się działo. Dodatkowo liczne atrakcje a wszystko w jedynym w Wiśle Hotelu 5*!

Oferta obowiązuje w dniach 25 czerwca - 5 września  2021

Zachęcamy do przedłużenia oferty.

UWAGA

Zakres oferty i atrakcji może ulec zmianie ze względu na ewentualnie obowiązujące rządowe zakazy lub zalecenia związane z pandemią COVID - 19. Nie stanowi to podstawy do reklamacji. Hotel dołoży wszelkich starań, aby dopasować ofertę w celu zapewnienia Państwu jak najbardziej udanego wypoczynku.

← Wróć do ofert
 

Vouchery

Spraw wyjątkowy prezent swoim bliskim.

Voucher do wykorzystania na pobyt, pakiet lub dowolne usługi.

W celu zakupu Vouchera, skontaktuj się z Działem Rezerwacji

Tel.: +48 33 44 34 800